سوالات متداول

خانهسوالات متداول

پاسخ های خود را پیشاپیش دریافت کنید!

درست مانند کامپیوترهای شخصی است که در منازل و دفاتر کار وجود دارد. ولی سیستم عامل آن اندروید پی سی است. با این حال بسیار کوچکتر ، سبکتر و مقرون به صرفه تر از کامپیوتر های دسکتاپ است که با سیستم عامل ویندوز و یا مک برای مصارف جنرال استفاده می شود.

 این محصول هم اکنون در بازارهای ایران موجود می باشد .

به وب سایت شرکت که روی جعبه محصول مندرج شده است مراجعه شود.

دستور زبان انگلسی در داخل جعبه وجود دارد و برای دستورالعمل فارسی باید به آدرس سایتی که بر روی جعبه ذکر شده مراجعه کرده و آن را مطالعه فرمایید.

ریمیکس مینی تا رزولوشن 4K X 2K. را پشتیبانی میکند

شما می توانید دستگاه را با کابل HDMI موجود در محصول به نمایشگر یا تلویزیون خود وصل کنید. اگر مانیتور شما تنها ازVGA/DVI/DisplayPort و… پشتیبانی میکند ممکن است نیاز به یک تبدیل کننده داشته باشید.

آداپتوری در جعبه وجود دارد که دارای شرایط استاندارد بین المللی می باشد (ورودی 100-240 V و خروجی 5 v)

بستگی به نوع صفحه نمایشی که در نظر دارید، دارد. میتوانید اطلاعات کامل صفحه نمایش را به ادرس support@jidemail.com ارسال کرده تا پاسخ دقیقی به شما ارائه شود.

خیر ، تمام کیبورد ها و میکروفن های موجود در بازارهای دنیا و ایران با دستگاه سازگار هستن و شما احتیاجی به تهیه سخت افزار اندرویدی خاصی ندارید.

بله دستگاه از ورودی های کنترل از کیبورد و ماوس برای بازی ها پشتیبانی میکند. شما حتی قادر خواهید بود کنترل های بازی را به خود دستگاه رمیکس مینی متصل کنید.

پورت میکروفن در دستگاه وجود ندارد. ولی Audio Jac روی گوشی تان عملکرد میکروفن و اتصال به وب کم را پشتیبانی می کند.

اتصال از طریق Wi-Fi 802.11 b/g/n یا 10/100 BASE-T Ethernet صورت میگیرد. سرعت اینترنت شما و نوع اپلیکیش هایی که استفاده میکنید بر سرعت streaming تاثیر دارد.

چیپست بکار رفته شده در دستگاه اکثر کنترل های IR را پشتیبانی میکنند

Supports H.265 4K@30fps video decoding • Supports multi-format 1080p@60fps video decoding, including H.264 BP/MP/HP, VP8, MPEG1/2, MPEG4 SP/ASP GMC,H.263 including Sorenson Spark, WMV9/VC-1, JPEG/MJPEG, etc • Supports H.264 1080p@60fps or 720p@120fps video encoding
رنج ولتاژ جهانی بین 100 تا 240 می باشد. آداپتور برق ارائه شده AC آداپتور دارد که بصورت ایمن ولتاز را تبدیل میکند.

نیاز به اطلاعات بیشتر دارید؟ ما همیشه به سخنان مشتریان گوش میدهیم

سوال بپرسید